York Fitness X120 - OKAZJE

chwilowy brak towaru

  • Producent: York Fitness
  • Kategoria: Orbitreki
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • System hamowania: magnetyczny
  • Waga urządzenia: 37 kg
  • Waga koła zamachowego: 7 kg

idealna wydajność fizyczna, szczupła sylwetka oraz wyśmienite samopoczucie - tego wszelkiego dokonasz z urządzeniem York Fitness bez wychodzenia z domu! Ćwiczenia wykonywane na jednym z najpopularniejszych urządzeń fitness - orbitreku magnetycznym - należą do prostych, a także co najważniejsze do jednych z najskuteczniejszych.

demonstrujemy Państwu jeden z flagowych modeli producenta York Fitness - X120. Znamionuje się on wysoką jakością wykonania, dbałością o , a także szybkim i instynktownym montażem. Koło zamachowe o wadze ok. 7 kilogramów zapewnia wysoką płynność ruchów, co w znaczącym stopniu przekłada się na komfort wykonywanych ćwiczeń. 16-stopniowa skala obciążenia umożliwi precyzyjne określenie i dobranie do własnych potrzeb opór urzadzenia, który sterowany jest elektronicznie przy pomocy komputera.

Wielofunkcyjny komputer w urządzeniu X120 pozostał wyposażony w aż 19 programów treningowych, dzięki Twój trening nigdy nie stanie się monotonny. Na dodatek firma umożliwił stworzenie i zapisanie własnego manualnego programu dobranego do własnych potrzeb. Podczas wykonywania ćwiczeń na wyświetlaczu komputera pojawiają się dane odnośnie czasu treningu, szybkości, przebytego dystansu oraz ilości spalonych kalorii. Przytrzymując umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zmierzysz i skontrolujesz swój puls. Kontrola tętna to klucz do bezpiecznego i efektywnego treningu, dlatego tak ważny jest jego pomiar. W przypadku przekroczenia jego górnej granicy (3 strefy treningowe tętna), użytkownik zostanie o tym poinformowany.

Orbitrek wyposażono także w kółka transportowe umożliwiające łatwe przemieszczanie urządzenia po domu (bez konieczności demontażu) oraz stopki poziomujące, by użytkownik mógł w nietrudny sposób wypoziomować urządzenie. Nie zapomniano także o bezpieczeństwie ćwiczącego - płozy pozostały pokryte antypoślizgową powierzchnią zapewniającą wspaniałą przyczepność. Nośność urządzenia pozostała ustalona na poziomie 110 kg. Nakłaniamy do zaznajomienia się ze detalową specyfikacją techniczną.

Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

Funkcje komputera:


Orbitrek York X 120 posiada dwuletnią gwarancję producencką, która wykonywana jest na zasadzie door-to-door. Nasz sklep jest autoryzowanym sprzedawcą towarów York Fitness.


Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Orbitreki